Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Trąbki - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn ogrodzony, ul. Nasienna

Stargard(Trąbki + 15 km)

5 800 zł648 m² 8,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia Wiata stalowa 648 m Stargard, ul. Nasienna Cena najmu: 5 800 pln netto / miesiąc Oferuję do wynajęcia wiatę stalową o powierzchni 648 m , idealną na magazyn, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kraków

Rybitwy,Kraków(Trąbki + 19 km)

5 100 zł170 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Hala magazynowa 170 m2 super lokalizacja - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляємо українською Oferujemy do wynajęcia hale magazynowo - produkcyjną o powierzchni 170 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany

Azory,Kraków(Trąbki + 19 km)

25 000 zł520 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu powierzchni biurowej Oferujemy lokal użytkowy biurowy o pow 520 m2 zlokalizowany przy Opolskiej w Krakowie Dzielnica Krowodrza - Kraków) Lokal o powierzchni 520 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Radom

Radom(Trąbki + 19 km)

11 760 zł735 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię magazynowo - usługową zlokalizowaną w obiekcie przystosowanym do składowania towarów i prowadzenia działalności logistycznej. o powierzchni 735m2.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Niepołomice

Niepołomice(Trąbki + 11 km)

144 000 zł8 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala wysokiego składowania w Niepołomicach - 8000 mkw. lub mniej. Możliwość najmu z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Czarnkowo

Czarnkowo(Trąbki + 4 km)

15 000 zł1 800 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Tylko u nas Poszukujesz obiektu dla koni lub innych zwierząt? Mamy przyjemność zaprezentować 3 budynki na wynajem w miejscowości Czarnkowo, gmina Marianowo. Wjazd 3x3 m z poziomu 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków(Trąbki + 19 km)

22 500 zł500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe na wynajem w nowopowstałym biurowcu w dzielnicy Czyżyny! Powierzchnia: 500m2 (każde piętro 1000m2).

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Kraków

Łęg,Kraków(Trąbki + 19 km)

6 000 zł180 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

wynajmiemy hale produkcyjno magazynową o powierzchni 300 m2 która posiada posadzkę niepylącą hala ma wysokość ok. 3,5m. Do hali prowadzą dwie bramy oraz rampa rozładunkowa. teren wokół hali.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Stargard

Pszczelnik,Stargard(Trąbki + 15 km)

45 000 zł1 360 m² 33,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem prezentujemy państwu nową, nigdy niewynajmowaną halę o całkowitej powierzchni 1360 m2. W skład pomieszczeń wchodzą: 60 m2- pomieszczenia socjalno-biurowe), (2 pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Kraków

Rybitwy,Kraków(Trąbki + 19 km)

14 350 zł350 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy ogrzewany magazyn zlokalizowany w okolicy pętli tramwajowej na Płaszowie. Jest to murowany lokal nadający się idealnie ma magazyn sklep nieuciążliwą produkcję. Pomieszczenie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Trąbki

Trąbki,małopolskie

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wynajmiemy halę magazynową zlokalizowaną w Trąbkach. Jest to nowy obiekt wyposażony w posadzkę niepylną toaletę, a także może być ogrzewany. Teren przed lokalem jest wybrukowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij